ideal krem Ürün Görseli

Cilt lekeleri nasıl geçer?

images (3)Cilt lekeleri nasıl geçer?

Yüzünüz de bulunan lekeler sadece sivilce lekelerinden ibaret değildir. Güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri de cilt lekelerinin için de yer almaktadır. Peki bu kadar cilt lekelerinden nasıl kurtuluruz ? Sorusunun cevabını bu makalemiz de sizlere vermeye çalışacağız.

Yüz de meydana gelen lekelerden kurtulmak için en başta cildiniz de ki lekelerin neden kaynaklandığını öğrenmeniz gerekmektedir.  Yüzünüz de güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri, epilasyon lekeleri, sivilce lekeleri mi hangi çeşit de leke var ise ona göre tedavi yoluna gidilmelidir.

– Güneş sebebi ile oluşan lekeleri ortadan kaldırmak için güneş koruyucu kremler kullanmanız gerekmektedir.Yaz kış fark etmeden kullanılması gereken kremler en az 3o faktör olmalıdır.

– Yüz lekeleri için kullandığınız kremleri düzenli olarak kullanmanız gerekmektedir. Bu kremleri bir kaç gün kullanmazsanız hiç bir etki sağlayamazsınız.

-Elma sirkesi su ile karıştırıldıktan sonra yüz de ki lekelere ya da kırışıklıklara uygulanabilir. Bu işlemden daha sonra güneşe çıkacaksanız yüzünüzü korumanız gerekmektedir.

– Cilt lekeleriniz de çok ilerleme var ise mutlaka cildiye uzmanına gözükmeniz de fayda vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )