ideal krem Ürün Görseli

Cilt lekelerini gideren krem

ideal

İnsanların ciltlerinde oluşan her lekenin bir nedeni ve tedavisi vardır. Günümüzde insanlarda sıklıkla görülen cilt lekelerinden biriside güneş lekesidir. Güneş lekesine halk dili ile çil lekesi diyebiliriz. Çil lekesi güneşten gelen zararlı ışınların altında fazla kalma sonucu oluşmaktadır. Her insanda görülebilir. Giderilmesi çok zor bir lekedir ancak günümüzde her lekeye olduğu gibi bu lekeye de çözümler üretilmiştir. Leke denildiğinde akla gelen bir diğer leke ise sivilcedir.

Sivilceler genellikle ergenlik dönemindeki gençlerde meydana gelmektedir. Oluşma nedeni ergenlik döneminde vücudun yağ toplaması ve stoklaması sonucu oluşmaktadır. Derideki gözenekler kapanır ve sivilceler oluşur. Sivilce ve çil lekesi günümüzde giderilmesi en zor lekelerden birisidir. Bu lekelerin giderilmesi için insanlar çeşitli leke giderici ürünleri tercih etmektedirler.

En çok tercih edilen leke giderici ürünlerinden biriside ideal kremdir. Bu krem ciltte bulunan akne, çil, sivilce ve siyah noktaları ilk kullanımda yok etmektedir. Herhangi bir yan etkisi bulunmadığı gibi nemlendirici özelliği sayesinde cildi besler ve nemlendirir bu sayede cilt çatlamalarının önüne geçmiş olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )