ideal krem Ürün Görseli

En İdeal Leke Giderici Krem

Bir çok insanın yüzünde istemediği lekeler, izler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri sivilceler, güneş lekeleri, küçükken suçiçeği geçirmekten ve bu hastalık ile oluşan kabarcıkları kazıyarak oluşan çukur şeklindeki lekeler, yanık izleridir.

Özellikle hepsinin olmasa da çoğunun değişik yöntemler ile yok edilmesi mümkündür. Estetik bu seçeneklerden biridir ancak estetik pahalı ve bazen tehlikelidir. Buradan sonrası sizi asıl ilgilendiren bölüm…

ideal krem

İdeal krem ile bu durumlar ile başa çıkabilirsiniz. İdeal krem özel içeriği ve salyangoz özü ile yukarıda saydığımız sorunların hepsine karşı çıkıyor, iyileştirme özelliği gösteriyor. Salyangoz özü bilindiği üzere yıkılan ve ölü dokuların yeniden gelişmesini, çoğalmasını sağlıyor. Ölü dokular çoğaldıkça bölgesel sıkıntılar da yol oluyor.

Özellikle salyangoz kreminin en iyi özelliği yaralı veya ölmek üzere olan dokuyu iyileştirebilmesi. Mesela salyangozların kabukları kırıldığında tekrar otomatik olarak iyileşiyor, sağlamlaşıyor. Bu olay salyangozun kendi özü sayesinde oluyor. Bu etkileri lekeler üzerinde de gösterebilen ideal kremin özleri kadınların korkulu rüyası olan lekeleri, sivilceleri, akneleri temizliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )