ideal krem Ürün Görseli

Genel cilt bakımı nasıl yapılır ?

Genel cilt bakımı nasıl yapılır ?Genel cilt bakımı nasıl yapılır ?

Bu yazım da sizlere cildinize yapabileceğiniz genel cilt bakımların dan biraz söz etmek istiyoruz. Cildinize yapmanız gereken ilk iyilik cildiniz ile barışık olmak olacaktır. 2. si ise düzenli olarak cilt bakımınızı aksatmadan yapmak olacaktır. Cilt bakımın da ilk kural yaptığınız makyaj ile kesinlikle yatağa girmemek olacaktır. Her gece yatmadan önce mutlaka yüz temizleme jeli ile cildinizi temizleyin. Bu en önemli kurallar dan bir tanesidir.

Genel cilt bakımı yapmak için her gün cildinizi temizlemeniz ve sonrasın da nemlendirici krem ile bakıma devam etmeniz gerekmektedir. Cilt tipinize uygun olan bakım ürünlerini kullanmak ve doğal bakım ürünlerini tercih etmek sizleri her zaman 1 adım önde tutacak ve daha sağlıklı bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.

Yüzünüz de her hangi bir sivilce ya da siyah nokta gördüğünüz de bunlar ile oynuyorsanız kesinlikle bu durum dan vazgeçmeniz gerekmektedir. Cildiniz de meydana gelen siyah nokta ya da sivilceler ile oynamak yara oluşmasına ve yüzünüz de iz kalmasına neden olabilir…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )