ideal krem Ürün Görseli

İdeal Krem Toptan Satış

Yüzdeki siyah noktaları kusursuz bir şekilde yok edip, bütün cilt lekelerini ortadan kaldıran İdeal Krem, 2 milyon üzerindeki satış adedi ile bayanların en gözde cilt bakım ürünleri arasında yer almaktadır. İdeal Krem bayisi olup, bu yüksek satış hacminden faydalanmak ister misiniz? Bizi arayın, detaylı bilgi verelim.

Minimum alım adedi 50 adet olup, toptan satış için vergi levhasına sahip olmanız gerekmektedir. Şahıs firması veya kurumsal şirket olmanız gerekmektedir. Vergi levhası ibraz edemeyen ve kişisel satış yapmak isteyenler, satış ortaklığı programımıza katılabilir ve gerek internet sitelerinde, gerekse sosyal medya gücünü kullanarak satış yapabilirler. Bireysel satış için sizlere dropshipping hizmeti sunmaktayız. Yapmanız gereken tek şey, müşteriyi bulmak ve müşteri bilgilerini bize iletmek. Biz tüm sipariş aşamasını takip edip, ürünü faturası ile beraber müşterinize kargoya veriyoruz

İstanbul İdeal Krem toptan satış, Ankara İdeal Krem toptan satış, İzmir İdeal Krem toptan satış, Antalya İdeal Krem toptan satış, Ordu İdeal Krem toptan satış ve daha onlarca şehirde toptan satış yapabilir ve kazanç sağlayabilirsiniz.

İdeal Krem Toptan Satış için müşteri hizmetlerimize hemen şimdi ulaşın ve size özel en uygun toptan satış seçenekleri hakkında detaylı bilgi alın. İdeal Krem Toptan Satış ile kazancınıza kazanç katın, yeni bir kazanç kapısını aralayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )