ideal krem Ürün Görseli

Sivilce ve izleri yok eden maske

Sivilce ve izleri yok eden maske Sivilce ve izleri yok eden maske

Sivilce ve izleri , akne , siyah nokta izleri kadınların baş edemediği sorunların başın da yer almaktadır. Her kadın cildi hakkın da bir takım hatalar yapmış olabilir. Bu yazımız da sizlere kadınların ortak sorunu olan sivilce ve izleri yok eden maske hakkın da bilgi vereceğiz.

Cildiniz de yaptığınız hataların başın da sivilcelerinizi sıkmak gelmektedir. Sivilcelerinizi sıkmak yerine kesinlikle ellemeden maske uygulamanızı öneriyoruz. Kesinlikle yapılmaması gereken hatalar dan bir tanesi de bir başkasının cildine iyi geliyor diye kendi cildinize de aynı uygulamaları yapmayın.

Sivilce sorunu ile baş etmek için yapmanız gereken aslın da maskeden ziyade ilk olarak yediklerinize dikkat ederek, daha fazla su tüketerek , cildinizi temiz tutmak olmalıdır. Ancak hala sivilce sorunu yaşıyorsanız sivilce maskelerin den yardım alabilirsiniz.

Gül suyu maskesinden sizler de yardım alabilirsiniz. Gül suyu cildi temizlemek ve sivilce oluşumunu engellemek için çok özel bir üründür. 1 yemek kaşığı bal ve 1 yemek kaşığı gül suyun dan maske hazırlayın ve cildiniz de 20 dakika bekletin bu çok özel maske sizlere yardımcı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )