ideal krem Ürün Görseli

Sivilcelere, Aknelere Karşı Koyun

Sivilcelere, Aknelere Karşı Koyun

Sivilceler bildiğiniz gibi içi yağ dolu torbacıklardır. Bu torbacıklar vücudun göstermiş olduğu bir fonksiyon sonucu üretilirler. Yağ dolu bu torbacıklar vücudun orada yağ biriktirme emri ile oluşmaktadır ve deri altında oluşan yağ torbalarına denirler. Bu torbalar aslında vücudun tasarruf ile elde edilmiş veya fazla olan yağların saklanması ile oluşmaktadır. Bu torbacıkları patlattığınızda yani sivilce patlatma işlemini gerçekleştirdiğinizde elinize kan gelebilir ve yağ gelebilir. Bu tür sivilceleri patlatırasanız ileride o bölgede kaşıntı olabilir, yara oluşabilir.

Sivilceler ve akneler kadınların ve erkeklerin en nefret ettikleri cilt problemlerinin arasında yer almaktadır. Bu problemler kesinlikle yok edilmesi gerekilen problemlerin arasında yer almaktadır. Neden mi böyle dedik? Çünkü kadınların ve erkeklerin yüzünü, cildini çirkin gösterecek en ciddi problemlerden biri bu sivilce ve akne problemleridir.

Sivilceleri ve akneleri yok edebilmeniz için üretilen ürünlere cilt ürünü adı verilmektedir. Cilt ürünleri genellikle krem ve losyon olarak üretilirler. Sitemizde satılışı yapılan ideal krem bir cilt kremidir.

Sivilcelere, Aknelere Karşı Koyun

Sivilcelere, Aknelere Karşı Koyun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )