ideal krem Ürün Görseli

Yaşlılık lekeleri nedir ?

evde-dogal-bitkisel-maske-kremleri-kadinlarkulubu-netYaşlılık lekeleri nedir ?

Aşırı derece de güneş ışığına maruz kalmak cildiniz de yaşlılık lekelerine neden olabilir. Ancak cildiniz ile yeteri kadar ilgilendiğiniz zaman da lekelerin önüne geçebilirsiniz. Elleriniz de var olan lekeler den kurtulmak için bir kaç yol deneyebilirsiniz.

Karaciğer lekeleri ya da güneş lekeleri  olarak adlandırılan bu lekeler düz, koyu ve kahverengi oluşmaktadır. Bu lekeler düzensiz, sınırları olan ve oval şekiller de belirginleşmektedir. Çoğunluk olarak el, sırt ve omuz bölgelerin de daha fazla görülmekle birlikte yüz bölgeniz de de meydana gelebilir.  Bu lekeler 50 yaş üzeri insanlar da çok daha yoğun bir şekil de görülen bir sorundur.

Bu lekeler her hangi bir zarar vermemesine rağmen insanlar arasın da büyük rahatsızlık duyulmaktadır. Bu durum etkisi altın da kalan insanlar bu durum dan kozmetik nedenler den dolayı kurtulmak istemektedirler. Bu lekeler den kurtulmak için çeşitli beyazlatıcı kremler kullanabilirsiniz.

Kimyasal peelinglerin de bu problemi ortadan kaldırdığı dile getirmektedir. Sizler de bu lekelere karşı bu iki yöntem den yardım alabilirsiniz…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )