ideal krem Ürün Görseli

Yüzdeki sivilce izleri nasıl geçer ?

Yüzdeki sivilce izleri nasıl geçer ?Yüzdeki sivilce izleri nasıl geçer ?

Ergenlik dönemi olarak bildiğimiz 12-21 yaşları arasın da kişilerin cilt tiplerine göre sivilcelenmelerin meydana geldiği dönemdir. Bu dönem de sivilceler ile oynanmasına ve cildinizin tipine göre şiddeti değişmektedir. Özellikle yüz bölgesin de sivilceler ile oynamak kıs süre de çoğalmasına neden olabilmektedir.

Ergenlik dönemi sonlansa da bu dönem den sonra sivilce izleri yüzünüz de kalmaktadır. Bu izler zaman için de kişiler de rahatsız edici bir durum yaratabilmektedir. Bu yazımız da Yüzdeki sivilce izleri nasıl geçer ? Sorusuna sizler için cevap vermeye çalışacağız.

Herkesin de bildiği üzere limon cildi beyazlatıcı bir etkiye sahiptir. Limon ile sivilce izlerinin yok olmasına destek alabilirsiniz. Limonu bir çay tabağına sıkın ve sonrasın da kulak temizleme çubuğu ile iz olan bölgelere limonu sürebilirsiniz. 10 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Limon cildinizi gereceği için bu süreyi daha da az tutabilirsiniz. Cildi kuru olan bireyler bu uygulamayı daha kısa süreli tutmanız gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )